TOPLEVELTENNIS.COM pozyskuje 2 mln zł z emisji akcji serii I

TopLevelTennis.com S.A. (poprzednio Thunderbolt S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, pozyskała 2 mln zł z przeprowadzonej emisji akcji serii I. Środki te zostaną przeznaczone na realizację nagrań z gwiazdami tenisa ziemnego oraz marketing uruchomionej w czerwcu br. platformy TopLevelTennis.com.

Emitent poinformował o zakończeniu emisji akcji serii I, z której pozyskał 2 mln zł. Kapitał ten zostanie przeznaczony m.in. na zrealizowanie kolejnych nagrań z gwiazdami tenisa ziemnego oraz na marketing uruchomionej z początkiem czerwca 2020 r. platformy TopLevelTennis.com. Obecnie dostępne są dwa pierwsze kursy z Dominiką Cibulkovą oraz Ulą Radwańską. W najbliższym czasie na platformie pojawią się kolejne kursy m.in. z Borisem Beckerem, Wolfgangiem Thiemem, Marco Panichim i Bradem Gilbertem. Zarząd Spółki przewiduje, że sprzedaż płatnych dostępów do platformy będzie stale rosła wraz z pojawianiem się kolejnych zakontraktowanych gwiazd.

„Spółce udało się pozyskać kapitał zgodnie z przyjętymi założeniami, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Powyższe środki dają nam gwarancję realizacji założonych celów marketingowych oraz realizacji pozostałych zakontraktowanych nagrań z gwiazdami z naszego portfolio. Należy podkreślić, że realizacja filmowa odcinków z naszymi gwiazdami jest najwyższej możliwej jakości i z pewnością w przyszłości będzie można emitować nasze kursy z gwiazdami nawet w telewizji. Liczymy na to, że połączenie gwiazd, czyli ich charyzmy, wiedzy i doświadczenia wraz z jakością nagrań i scenariusza, pozwoli na sprzedaż dużej liczby subskrypcji na naszej platformie, co przełoży się na wyniki finansowe Spółki.” - wyjaśnia Tomasz Mrozowski, Prezes Zarządu Spółki TopLevelTennis.com S.A.

Uruchomienie platformy w czerwcu br. pozwoli na przejście projektu z fazy przygotowawczej oraz inwestycyjnej, w fazę operacyjną, w której możliwe będzie generowanie pierwszych przychodów ze sprzedaży. Przychody będą pochodziły z wpływów abonamentowych, wnoszonych przez użytkowników w zamian za dostęp do zrealizowanych instruktażowych nagrań wideo, planów treningowych oraz materiałów edukacyjnych dotyczących nauki gry w tenisa ziemnego.

Spółka pozyskała do platformy TopLevelTennis.com już 6 światowych gwiazd związanych z tenisem ziemnym. Są to m.in. Boris Becker, Brad Gilbert, Dominika Cibulkova, Marco Panichi, Ula Radwańska oraz Wolfgang Thiem. W pierwszej fazie działalności platformy użytkownicy mogą korzystać z kursów i planów treningowych Dominiki Cibulkovej oraz Uli Radwańskiej. W kolejnym etapie związanym z przygotowaniem materiałów filmowych z następnymi gwiazdami, będą one sukcesywnie dodawane na platformę. Celem Spółki jest zrealizowanie w najbliższych miesiącach nagrań ze wszystkimi zakontraktowanymi gwiazdami, aby użytkownicy uzyskali pełny dostęp do wszystkich materiałów.

TopLevelTennis.com (poprzednio Thunderbolt S.A. i Compress S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2008 roku. Pod koniec ub. roku Spółka poinformowała o przyjęciu założeń do kierunków rozwoju, rozszerzeniu profilu działalności i rozpoczęciu prac nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy. Cały projekt będzie realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu.

źródło: TopLevelTennis.com