DIGITAL AVENUE - Fashionstyle.pl – wirtualny świat mody dołącza do Grupy Styl.fm

Digital Avenue, wydawca serwisów w kategorii Styl życia, rozrywka zaczyna rozwijać swoje portfolio w dynamicznie rosnącym segmencie Gry. W związku z tym firma zawarła umowę o współpracy z serwisem Fashionstyle.pl. Współpraca dotyczy głównie zarządzania powierzchnią reklamową serwisu oraz wspólnych projektów rozwojowych.

Fashionstyle.pl posiada ok. 200 000 zarejestrowanych graczy, którzy generują ponad 5 milionów odsłon miesięcznie. Serwis skierowany jest do młodych kobiet. W Fashionstyle.pl można zostać wirtualną projektantką i produkować ubrania, zdobywać prestiż oraz zarabiać wirtualne pieniądze. Oprócz kreowania trendów, trzeba pamiętać o rozrywce, dbaniu o linię i prawidłowym odżywianiu swojego avatara.

Jednym z ważniejszych aspektów serwisu jest społeczność FashionStyle. Dzięki społecznościowemu aspektowi serwisu, użytkownicy tworzą bardzo ciekawą i aktywną grupę. Młode miłośniczki mody z mogą wymieniać się doświadczeniami, dyskutować o trendach i dzielić się swoimi problemami.

Digital Avenue zarządza popularnym magazynem lifestylowym dla kobiet Styl.fm. Dzięki współpracy
z magazynem Styl.fm użytkowniczki Fahionstyle.pl będą miały dostęp atrakcyjnych treści zamieszczanych w Styl.fm natomiast użytkowniczki Styl.fm zyskają dostęp do popularnej gry
o tematyce modowej.

Dodatkowo strony planują wspólne przedsięwzięcia, które będą miały na celu wzrostu ruchu na witrynach oraz rozpoznawalności marek w internecie.

źródło: Digital Avenue