NETWISE po raz kolejny wyróżniony

Netwise S.A. została wyróżniona przez Microsoft aż trzema prestiżowymi nagrodami na odbywającej się w Houston konferencji Worldwide Partner Conference 2013.

Netwise S.A. została finalistą kategorii Microsoft Dynamics Reseller of the Year 2013 w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Wyróżnienie to przyznano tylko trzem podmiotom. Spółka ponadto uzyskała tytuł 2013 President's Club for Microsoft Dynamics.

Netwise S.A. jako jedyna firma z Polski i jedna z 32 spółek z Europy środkowo-wschodniej została zaproszona do najbardziej elitarnego, ogólnoświatowego grona 2013 Inner Circle for Microsoft Dynamics. Członkostwo w kręgu zarezerwowane jest wyłącznie dla kilkunastu firm z całego świata, liderów swoich regionów.

RUNICOM S.A. działając w porozumieniu z pozostałymi podmiotami Grupy PCH CAPITAL S.A., posiadają 28,43% udziału w kapitale zakładowym Netwise S.A.

Netwise S.A. jest niekwestionowanym liderem wdrożeń platform biznesowych opartych o Microsoft Dynamics CRM w Polsce (1. miejsce w Rankingu Partnerów Microsoft, 1. miejsce na liście partnerów Dynamics CRM w branżowym magazynie Computerworld). Spółka zdobyła wiele nagród za jakość wdrożeń i za pozycję na rynku w Polsce, m.in. tytuł Partner of the Year w roku 2010 i 2011, kompetencję GOLD – Customer Relationship Management w nowym programie partnerskim Microsoft Partner Network czy członkostwo w President’s Club 2011 for Microsoft Dynamics. W październiku 2012 roku w rankingu organizowanym w Europie Środkowej przez firmę doradczą Deloitte Netwise S.A. została liderem rankingu w kategorii „Wschodzące Gwiazdy”.

źródło: Runicom CF