CITY INSPIRE z wdrożeniem w hotelu Trump Miami

City Inspire S.A., spółka z Warszawy, zajmująca się realizacją innowacyjnych przedsięwzięć w obszarze e-turystyki, dokonała wdrożenia systemu StayForLonger.com w hotelu firmowanym przez Donalda Trumpa - Trump International Beach Resort w Miami. City Inspire S.A. przygotowuje się obecnie do przeprowadzenia kampanii crowdfundingowej na platformie Beesfund oraz rozważa wejście na rynek NewConnect.

StayForLonger.com to popularna na rynku aplikacja - widget dla hoteli, która oferuje ich gościom przewodnik turystyczny po najbliższej okolicy. Obecnie korzysta z niej ponad 350 obiektów hotelowych, a wśród nich jest hotel Trump International Beach Resort w Miami (http://trumpmiami.com/#travelguide). Narzędzie oferowane jest w modelu SaaS, a jego podstawową funkcjonalnością jest interaktywna prezentacja możliwości spędzenia wolnego czasu dla klientów planujących przyjazd do wybranego hotelu lub już będących jego klientami. Instalacja widgetu na stronie internetowej hotelu jest bardzo prosta, co stanowi jego istotną zaletę. StayForLonger.com jest również dostosowany do designu strony oraz działa w wersji mobilnej dzięki wbudowanej responsywności. Aplikacja prezentuje użytkownikom atrakcje turystyczne oraz ciekawe wydarzenia w okolicy, a także posiada zaimplementowany moduł tworzenia programu i trasy zwiedzania. Korzystanie z systemu pozwala hotelom na skuteczne zwiększanie liczby gości poprzez umożliwienie im korzystania z wbudowanego przewodnika na ich stronie internetowej.

„Pierwsze wdrożenie na rynku w USA było dla nas bardzo ważne i zależało nam, aby wizytówką naszej usługi był reprezentatywny hotel. Dlatego też cieszymy się, że nasza usługa zainteresowała właśnie hotel Trump International Beach Resort. Już wkrótce opublikujemy bardzo ciekawe case study, które powinno przekonać więcej hoteli z USA o tym, jakie wymierne korzyści daje aplikacja Stayforlonger.” - komentuje Łukasz Sobański, Prezes Zarządu Spółki City Inspire S.A.

City Inspire S.A. realizuje również inny bardzo interesujący projekt, jakim są przewodniki B2B dla dużych operatorów turystycznych (biur podróży, portali OTA, przewoźników oraz miast) i nawiązała w tym zakresie współpracę z biurem podróży Neckermann. Kolejnym przedsięwzięciem Spółki są przewodniki B2C dostępne dla każdego turysty zainteresowanego spersonalizowanym przewodnikiem z pełną bazą atrakcji i wydarzeń w okolicy miejsca swojej podróży. Projekt ten jest budowany na bazie serwisu turystyczno-społecznościowego Placeknow.com. Czwarte przedsięwzięcie City Inspire S.A. stanowi platforma oferująca turystom bilety do atrakcji turystycznych. Spółka uzyska wyraźne efekty synergii wynikające z jednoczesnego rozwoju 4 komplementarnych projektów, co pozwala jej budować przewagę konkurencyjną.

City Inspire S.A. zamierza przeprowadzić w najbliższym czasie kampanię crowdfundingową na platformie Beesfund. Pozyskane z niej środki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój oferowanych usług oraz przyśpieszenie ekspansji zagranicznej. Spółka chce osiągnąć jak największy udział w globalnym rynku elektronicznych przewodników turystycznych oraz w rynku sprzedaży biletów do atrakcji turystycznych. Duże znaczenie dla zrealizowania postawionych celów będzie miało z pewnością dotychczasowe doświadczenie zespołu oraz wysoki poziom zasobów ludzkich. Kolejnym etapem rozwoju City Inspire S.A. może być wejście na rynek NewConnect.

„Jako jeden z inwestorów bardzo dobrze oceniamy przyjęty plan dynamicznego rozwoju City Inspire do końca 2018 roku. Zakłada on m.in. przeprowadzenie dwóch rund finansowania i wprowadzenie Spółki na rynek NewConnect. Nie wykluczamy też oddzielnych rund finansowych dla poszczególnych projektów realizowanych przez Spółkę. Aktualnie Spółka planuje kampanię na platformie crowdfundingowej Beesfund. Poza pozyskaniem kwoty kilkuset tysięcy złotych wymieniona platforma stwarza możliwość popularyzacji Spółki i jej produktów wśród szerokiej grupy mniejszych inwestorów. Dodam, że spółka City Inspire przystąpiła do akceleratora współtworzonego przez GPW i Beesfund, który może dać Spółce możliwość nawiązania relacji biznesowych z dużymi podmiotami z branży turystycznej notowanymi na głównym parkiecie.” - ocenia Konrad Szwedziński, Członek Zarządu Spółki Setanta S.A.

Więcej informacji o aplikacji StayForLonger - www.stayforlonger.com

City Inspire S.A. zajmuje się realizacją czterech innowacyjnych przedsięwzięć w obszarze e-turystyki. Jednym z Akcjonariuszy Spółki jest notowana na Głównym Rynku GPW w Warszawie Grupa Kapitałowa (Jednostka Inwestycyjna) - Setanta S.A.

źródło: City Inspire